miruna
puii mamii
doua harnicutze
primul filmuletz
primul zambarici
interviu cu miruna - noiembrie 2010
cateva din filmulete ce le-am postat pe youtube...sa o vada cei dragi care sunt departe
joi, 14 aprilie 2011
marți, 12 aprilie 2011
un zambet...o amintire...
am inceput sa scriu pe blogul acesta din dorinta de a crea ceva care sa-ti ramana "mostenire"
sa scriu aici despre tine...si poate peste ani sa continui tu, minunea noastra, cea mai cuminte fetitza!
mami ti-a facut multe poze si filmulete, o sa postez din ele si aici... filmuletul de azi e filmat cu cateva zile in urma...la 5 lunite :*
sa scriu aici despre tine...si poate peste ani sa continui tu, minunea noastra, cea mai cuminte fetitza!
mami ti-a facut multe poze si filmulete, o sa postez din ele si aici... filmuletul de azi e filmat cu cateva zile in urma...la 5 lunite :*
12 aprilie 2011
Abonați-vă la:
Postări (Atom)