ce a zburat timpul...a trecut si toamna...s-a incheiat 2011...
2012 a inceput cu un ger de-ngheatza nasucul:

mami iese cu mine la plimbare in fiecare zi sa ma pot bucura de zapada frumoasa de la noi
tare-i frumoasa iarna! dar si geroasa!




Sunt un copil fericit! am o familie care ma iubeste la nebunie si ma rasfatza cum stiu ei mai bine!




