E 1 iunie astazi! La multi ani copil iubit! sa cresti mare si sanatoasa si sa fii mereu voioasa!
miercuri, 1 iunie 2011
joi, 19 mai 2011
2 dintzoci!
azi mananc cu tati
Cu cateva saptamani in urma am inceput sa-i dau Mirunei de mancare, altceva decat san.
Am inceput noi cu legume si fructe, rand pe rand...am continuat cu cereale si mancarica pentru bebei...dar ea era mai incantata de ceea ce mancam noi!
Mai are de asteptat pana atunci ... asa ca s-a "resemnat" si a inceput sa manance si papica ei.
in filmulet manca cu tati ... supa de pui cu cereale de orez!yummy!
luni, 16 mai 2011
in sfarsit, primavara!
prieteni...inca din pruncie :)

Sunt bucuroasa ca Miruna a venit pe lume intr-un an in care barza a fost tare ocupata cu ulitza noastra...sunt o multime de copii in vecini si acest lucru e minunat pentru ea!
va avea cu cine sa se joace cand va mai creste...va avea colegi de scoala aproape ;)
aici e cu Daria, prietena ei
Ziua de nastere a Dariei - 30 iulie 2010

si aici e cu Denisa, finutza noastra
Ziua de nastere a Denisei - 22 octombrie 2010

cu Dan , seful gastii de pici, ca doar e cel mai mare!
ziua lui de nastere:17 februarie 2007
duminică, 1 mai 2011
Abonați-vă la:
Postări (Atom)

